Disable Preloader

OGRZEWANIA /WEBASTO

ogrzewanie-webasto.jpg

Ogrzewania

Jako lider na rynku globalnym, Webasto projektuje i produkuje dwa typy ogrzewania postojowego (powietrzne i wodne), dostępne w licznych wariantach o różnych funkcjach i mocy grzewczej.

Obydwa systemy zapewniają dobre warunki do pracy i optymalną temperaturę w przestrzeni ładunkowej nawet przy skrajnie niskiej temperaturze na zewnątrz, a także minimalizują czas niepotrzebnej pracy silnika.

Ogrzewanie powietrzne

Przyjemne ciepło w kabinie kierowcy podczas postojów i przerw regeneracyjnych. Przytulne warunki w kabinie jeszcze przed rozpoczęciem podróży, dobra widoczność przez szyby wolne od śniegu i lodu, a to wszystko bez szczególnych trudności związanych z montażem i konserwacją. Powietrzne agregaty grzewcze zwiększają komfort, wydajność i oszczędność eksploatacji pojazdów, szczególnie w zimie! Powietrze jest ogrzewane bezpośrednio w agregacie i nawiewane do wnętrza kabiny. Agregaty powietrzne Air Top przeznaczone są do szybkiego i ekonomicznego ogrzewania kabiny kierowcy i wnętrza pojazdu oraz regulacji temperatury w przestrzeni ładunkowej. Agregaty powietrzne Webasto dostępne są w wersjach o mocy grzewczej od 0,9 kW do 22 kW.

Ogrzewanie wodne

Uruchamianie zimnego silnika zwiększa jego zużycie i skraca jego cykl życiowy. Dla właściciela pojazdu oznacza to większe spalanie i wyższe koszty eksploatacji. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest montaż ogrzewania wodnego Webasto. Agregat grzewczy zintegrowany z systemem chłodzenia pojazdu podnosi temperaturę silnika do optymalnego poziomu jeszcze przed jego uruchomieniem. Dzięki temu, rozruch silnika przebiega bezproblemowo nawet przy bardzo niskiej temperaturze na zewnątrz. Co więcej, kabina kierowcy także jest przyjemnie ogrzana jeszcze przed rozpoczęciem podróży. Już nie musisz zostawiać silnika „na chodzie” bez potrzeby! Agregaty wodne Webasto dostępne są w wersjach o mocy grzewczej od 2,2 kW do 35 kW.

Autoryzowany serwis Webasto

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy EBERSPACHER WEBASTO ogrzewań powietrznych jak i wodnych w autach ciężarowych i osobowych.

Ogrzewania

Prowadzimy sprzedaż, serwis i montaż urządzeń marki Webasto. Jako autoryzowany serwis gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług i możliwość wszelkich napraw pogwarancyjnych w pojazdach osobowych oraz dostawczych i ciężarowych.

KONTAKT

Czy artykuł nie odpowiedział na wszystkie twoje pytania? Zadzwoń do jednej z naszych placówek:

Pakiety Reklamowe copyright 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.