Disable Preloader

BLOKADY ALKOHOLOWE

blokady-alkoholowe.jpg

Blokady alkoholowe

Każda firma udostępniająca pojazdy osobom trzecim powinna zadbać zarówno o bezpieczeństwo pracowników, jakość świadczonych usług jak i o pojazdy którymi poruszają się kierowcy.

Blokada alkoholowa to techniczne urządzenie uniemożliwiające uruchomienie silnika pojazdu, gdy zawartość wydychanego alkoholu przez kierującego wynosi co najmniej 0,1 mg alkoholu w 1 dm3.

Zasady działania są bardzo proste- kierowca wprowadza w ustnik próbkę powietrza, a jeśli urządzenie wykaże przekroczenie zaprogramowanego limitu alkoholu, zostaje zablokowana możliwość uruchomienia silnika.

Produkt dedykowany jest osobom nie tylko starającym się o wcześniejszy powrót za kierownicę po utracie prawa jazdy (art.182 KK), ale jest również doskonałym rozwiązaniem dla firm posiadających własna flotę pojazdów. Blokada alkoholowa zabezpiecza przed kosztami i konsekwencjami powstałymi w wyniku wypadku drogowego spowodowanego przez nietrzeźwego kierowcę.

Jak wygląda procedura?

Po zakupie i montażu naszego urządzenia zajmujemy się jego kalibracją. Następnym krokiem jest udanie się do stacji kontroli pojazdów celem sprawdzenia całej instalacji pod kątem prawidłowości jej działania i wprowadzenia dodatkowego wpisu do dowodu rejestracyjnego.

KONTAKT

Czy artykuł nie odpowiedział na wszystkie twoje pytania? Zadzwoń do jednej z naszych placówek:

Pakiety Reklamowe copyright 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.