Disable Preloader
klimatyzacja.jpg

Systemy klimatyzacji

W naszych serwisach, poza ogrzewaniem, oferujemy możliwość montażu systemu chłodniczego produkcji Webasto. Charakteryzują się one wytrzymałością, oraz łatwością obsługi i serwisu.

Klimatyzacje Webasto wyróżniają się również naciskiem na jak najmniejszy wpływ koszt eksploatacji samochodu lub pojazdu ciężarowego.

Zróżnicowane rozwiązania chłodzące:

Klient ma możliwość wybrania rodzaju klimatyzacji najbardziej odpowiadającej jego potrzebom. Montujemy zarówno systemy dachowe jak i zintegrowane. Systemy dachowe, przeznaczone głównie do autobusów, pojazdów ciężarowych oraz rolnych, zapewniają doskonały przepływ i chłodzenie powietrza poprzez zastosowanie skraplaczy oraz sprężarek. Zakres energii chłodzącej wynosi 3,5-19,0kW(w zależności od modelu).

Klimatyzacja zintegrowana to uniwersalny sposób na klimatyzowanie mniejszych pojazdów. Niewielkie rozmiary pozwalają na montaż w niemalże dowolnym miejscu. Swoje zastosowanie znajdują głównie w samochodach użytkowych, minibusach oraz samochodach specjalnych. Zakres zużycia energii wynosi 4,0-16,0kW(w zależności od modelu).

KONTAKT

Czy artykuł nie odpowiedział na wszystkie twoje pytania? Zadzwoń do jednej z naszych placówek:

Pakiety Reklamowe copyright 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.