Disable Preloader

EWIDENCJA CZASU PRACY KIEROWCÓW

ewidencja-czasowa.jpg

Ewidencja Czasu Pracy Kierowców

Prowadzimy rozliczanie i ewidencję czasu pracy kierowców z kart tachografów cyfrowych oraz z wykresówek tachografów analogowych. Oferta skierowana jest do firm transportowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobywane przez lata pracy z tachografami. Dysponujemy specjalistycznym oprogramowaniem [które rzetelnie wspomaga rozliczanie czasu pracy], czytniki kart kierowców oraz nowoczesne skanery do przenoszenia danych z wykresówek. To wszystko gwarantuje, że efekt końcowy naszej pracy daje klientowi narzędzie do dokładnej analizy i zarządzania flotą pojazdów.

Przygotowana dokumentacja wykonywana jest zgodnie z wymogami Państwowej Inspekcji Pracy [PIP] oraz Inspekcji Transportu Drogowego [ITD].

Prowadzona ewidencja czasu pracy kierowcy na podstawie odnośnych przepisów kodeksu pracy i ustawy o czasie pracy kierowców zawiera m.in. wyliczania czasu pracy, godzin nocnych, godzin pracy w niedziele i święta, nadgodzin 50% i 100%, dyżurów 50% i 100%, odbiory, nieobecności i wiele innych.

Analiza danych pod kątem przestrzegania przez kierowców przepisów rozporządzenia (WE) 561/2006 zawiera wykaz naruszeń wraz z odpowiadającymi im wysokościami mandatów nakładanych na przedsiębiorcę przez ITD.

Ewidencja Czasu Pracy

System zarządzania flotą w czasie rzeczywistym. Umożliwia przeglądanie czasu pracy kierowców, pozycję pojazdów i trasy. Może również pobierać dane z tachografu zgodnie z wymaganiami prawa i jednocześnie zarządzać swoimi pojazdami i kierowców.

Rozliczanie czasu pracy

Czas pracy kierowcy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy, w przyjętym okresie rozliczeniowym 4 miesięcy. Oznacza to, że pracodawca rozliczając czas pracy kierowcy w ciągu 4 miesięcy musi zachować wymiar 8 godzin dziennie 40 godzin tygodniowa.

KONTAKT

Czy artykuł nie odpowiedział na wszystkie twoje pytania? Zadzwoń do jednej z naszych placówek:

Pakiety Reklamowe copyright 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.